Windows 10 Pro OEM Key
Windows 10 Pro OEM Key

21 Subat 2021 - 13:48:24

Çıktı Al

Yorum (0)

Kullanım süresi olmayan yani sınırsız bir lisans olarak Windows 10 Pro OEM key avantajlarıyla öne çıkmaktadır. Siparişlerin ardından da kısa sürede otomatik bir şekilde teslim alabilirsiniz. Ürünün sahibinin mail adresine kurulum yönergeleri ve indirme dosyaları iletiliyor. Bireysel ve dijital bir üründür. Kurumsal firmalarının kullanımına uygun olmadığı söylenebilir. Sadece tek bir bilgisayar için geçerli oluyor.
Getirdiği yenilik ve avantajlarla kendini gösteren ürün işleriniz için doğru seçim olmaktadır. Etki alanı paylaşımı ile ağ içinde olan dosya, yazıcı ve sunucu gibi şeyleri paylaşabilirsiniz. İş ağına bağlanmak için kolay bir yol olarak karşımıza çıkıyor. Herkesin işine yarayacak bir diğer unsur da güvenlikle ilgilidir. Bilgisayarınıza indireceğiniz ve yükleyeceğiniz tüm uygulamaların lisanslı olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece uygulamaları çok daha verimli kullanabilirsiniz. Ayrıca orijinal uygulamalarda bilgisayarınız güvende olacaktır ve virüs bulaşma riski bulunmayacaktır.
Gelişmiş şifreleme metotlarının kullanımı kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlıyor. Cihazınızın içindeki dosyaların ve verilerin de şifrelenmesine bu teknoloji imkân tanımaktadır. Koruma sağlamaya destek olan BitLocker uygulaması aracılığıyla ek önlemler de alabilirsiniz. Masaüstü bağlanma ve oturum açma seçeneği sunması da Windows 10 Pro OEM key satın almak için önemli nedenlerdendir. İstediğiniz her yerde bilgisayara erişim sağlayabilirsiniz.
Windows 10 Pro OEM Özellikleri
Yeni ve gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı bu ürün, sanal makine oluşturma olanağı da sağlıyor. Hyper-V teknolojisi kullanarak aynı anda ve sürede tek bilgisayarda birden çok işletim sistemi çalıştırabilirsiniz. Ayrıca uygulama mağazasından kolayca erişim sağlayarak kendinize özel bir alan belirleyebilirsiniz. Kişiselleştirme deneyimi bağlamında büyük kolaylıklar sunmaktadır.
Bilgisayarın kullanıcısını tanıması ve varlığını kişisel yöntemlerle onaylaması önemle artılardandır. Seçilen kullanıcı ismi ile açılışta sizi karşılar ve giriş ekranını kısa sürede atlıyor. Böylece size şifre yazmak gibi zorluklardan da kurtarır. Windows ürünlerinin farklı sürümleri olduğu bilinmektedir. Birbirinden farklı olan bu sürümler pek çok yenilikleri de kullanıcılarına sunuyor. Bunlardan biri de bilgisayarı kapatıp açınca kaldığınız yerden devam etme imkânı vermesidir.
Bilgisayarınız için pek çok tehdit olabilmektedir. Bunlardan biri tanesi de kötü yazılımlardır. Onlardan korunmak için Windows 10 Pro OEM key güvenlik duvarını güçlendirerek ileri bir seviyeye taşımıştır. Ancak çok daha iyi ve etkili bir seçenek istiyorsanız Retailin tercih edebilirsiniz. Bu versiyon çok daha iyi ve gelişmiş bir versiyon olarak karşımıza çıkıyor.
Windows 10 Pro OEM Kullanımı Hakkında
Geniş ve rahat bir kullanım alanı sunmasıyla öne çıkan ürünü temin etmesi kolaydır. Özellikle birden çok işi tek ekranda tutma kullanma özelliği, çoklu görevler içinde büyük bir yere sahiptir. Ekranı çok da kalabalık olmadan kullanmak istiyorsanız daha fazla alana da sahip olabilirsiniz. Sanallaştırma kullanarak masaüstü oluşturma istediğiniz öğelerle çalışma fırsatı sunuyor.
Bildirim ekranıyla da tüm bildirimleri saklı tutmak mümkün olmaktadır. Gelen bildirimleri istediğiniz an görmenin yanı sıra bu kısma çeşitli notlar da alabilirsiniz. Windows 10 Pro OEM key orijinal olarak kullanılmalıdır. Zira daha geniş seçenek ve mağazadan destek almak için orijinallik şartı aranmaktadır.
Windows 10 Pro OEM Ürün Anahtarı Alımı
Web sayfalarını dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz şekilde tasarımı yapılan yeni tarayıcı Microsoft Edge, Windows 10 üzerinden çalışıyor. Dikkati odakta toplamaya yardımcı olan okuma görünümü sunuyor. Bu sayesinde kitap okuma konforunda web sayfalarında araştırmalar yapabilirsiniz. Ek olarak aradığınız herhangi bir şeyi bulmayı kolaylaştıracak adres çubuğu da işi kolaylaştırıyor.
Verilere her an her yerde ulaşabilmek çoğu kişi için önemli bir ihtiyaçtır. Windows 10 Pro OEM key temin ederek bu işlemi basite indirgemek mümkün. Ücretsiz depolama, alanı 5 GB ile sınırlı olup çeşitli yedeklemeler yapılabiliyor. Alanın yetmediği durumlarda plan yükletmesi yapabilirsiniz. Ama daha kaliteli ve üst düzey alternatif için Retailin versiyonunu araştırmak işinize yarayabilir. Retailin versiyon bireysel olarak görünmekle birlikte aynı anda olmamak şartı ile farklı bilgisayarlarda da kullanılan bir versiyondur. Bu versiyonda Windows’un tüm yardım hizmetlerinden de yararlanmanız mümkündür. Bu uygulamayı incelemek ve satın almak için https://enucuzlisans.com/windows-10-pro-bireysel-dijital-lisans/ sitesini inceleyebilirsiniz. Böylece uygun fiyata satın alacağınız Windows işletim sistemi ile profesyonel çalışmalara imza atabilirsiniz.
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
İstanbullular Bu Sabah Büyük Bir Gürültüyle Uyandı
Kısa Bir Zaman Evvel boşaltılan bina, sabaha Büyük Bir Gürültüyle çöktü ve yoldan geçen bir şahıs hafif yaralandı.
22.09.2016
Vicdansız Bir Anne Bebeğini Çöpe Attı!
Esenyurt’ta düzenli olarak kağıt toplayan kişi konteynerde ufak bir bebek buldu. Hastaneye kaldırılan bebeğe “Umut” ismi verildi.
07.11.2016
Hainler Şimdi Yandı
Devlet içinde yapılanan terör örgütü mensupları şimdi yandı! Büyük terör temizliği başlıyor.
13.09.2016
FETÖ'cüler O Evde Hain Planı Yaptı
FETÖ darbe girişimin öncesi, Adil Öksüz ve darbeci askerlerin her gece toplanarak hazırlık yaptığı öğrenildi. FETÖ'cü hainlerin toplandığı ev, Çukurambar'da bulunuyor. Darbecilerin toplantılarına şahit olan apartman sakinleri, "Her gece üçer şahıs geliyor, 3 saat kalıyordu.
21.08.2016
Tam 40 Bin Öğretmen Yer Değiştirmiş Olacak
15 Temmuz darbe girişimin ertesinde 28 bin öğretmen ihraç yapılırken, yaklaşık 20 bin öğretmen de soruşturmalarla açığa alındı. İşte o öğretmenlerin oluşturduğu açığı kapatmak için o formül bulundu.
22.09.2016
O Hedefler Tek Tek Yok Ediliyor
Suriye'nin Cerablus kentin IŞİD’den temizlenmesi ve Türkiye sınırın güvenli hale gelmesi nedeniyle yapılan Fırat Kalkanı Harekatı 24’üncü günde. Bayram bitmesiyle yeniden hareketlenen sınır hattına yakın noktada IŞİD hedefleri, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) ait zırhlı birlikler ve savaş uçakları tarafından hedef alındı.
16.09.2016
09 KASıM 2016 TARIHI ŞANS TOPU ÇEKILIş SONUCU!
HANDE YENER ESTETIK OPERASYON YAPTıRDı
TOPLAM 872 BIN METREKARE ARSA SATışA çıKARıLDı
VICDANSıZ BIR ANNE BEBEğINI ÇöPE ATTı!
İşTE DEFNE SAMYELI'NIN SARışıN HALI
KOCAELI, ANKARA VE BURSA'DA FETÖ/PDY OPERASYONU
RONALDO ÇOşTU
5. SıNıFTA ARTıK DERS YOK
TFF BEşIKTAş HAKKıNDA NE SöYLEDI
AVOKADO DEYIP GEçME FAYDASı SAYMAKLA BITMIYOR
PARAMPARçA YENI SEZON DA YINE ŞAşıRTTı
KıRGıN ÇIçEKLER REKOR KıRMAYA DEVAM EDIYOR
GAZETE MANŞETLERİ