HAKKIMIZDA


Sizlere doğru ve tarafsız haber anlayışıyla haberlerini sunan ve güncel bir şekilde haberleri sizlere servis eden www.medyahaberci.com okurları için her gün kendisini daha fazla geliştirmekte olup sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamış olan bir internet haber sitesidir. Bu haber sitesine istediğiniz an ulaşabilir ve güncel haberleri anında alabilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca internet haber servisciliği yapacak olan medyahaberci.com'da yer alan haberlerin hepsinin %100 doğruluk payı bulunmaktadır. Aynı zamanda yukarıda denildiği gibi haberlerin hepsi tarafsız bir şekilde uzman kadronun elinden geçen haberlerdir. Şuanda bünyesinde bir çok editör bulunmaktadır ve bu editörler günün her saati sizlere haber servis etmektedir. Geçmişten günümüze kadar bir çok kez tercih edilen ve tıklanan bir internet haber sitesi olan medyahaberci.com'da her haberin ayrı bir değeri vardır. İletişim sayfasına tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz ve doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Haberler ajanslar tarafından bizlere servis edilip düzenlenilip bu şekilde %100 doğru olarak bizlerde sizlere servis etmekteyiz.
Önümüzde yer alan seneler içerisinde daha fazla hizmet vereceğimizden aynı zamanda daha bir çok kategoride haber yapacağımızdan yani kendimizi geliştireceğimizden emin olabilirsiniz. Gayelerimizin içerisinde her zaman sizlere yeni bir şeyi servis etmek var. Hedefimiz sizlerle beraber büyümek ve bu sektör içerisinde yer alan haber sitelerinin arasından sıyrılıp sizlere profesyonel bir şekilde haberlerinin sunan bir internet haber servisi olabilmek. 

 
09 KASIM 2016 TARİHİ ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUCU!
HANDE YENER ESTETİK OPERASYON YAPTIRDI
TOPLAM 872 BİN METREKARE ARSA SATIŞA ÇIKARILDI
VİCDANSIZ BİR ANNE BEBEĞİNİ ÇÖPE ATTI!
İŞTE DEFNE SAMYELİ'NİN SARIŞIN HALİ
KOCAELİ, ANKARA VE BURSA'DA FETÖ/PDY OPERASYONU
RONALDO ÇOŞTU
5. SINIFTA ARTIK DERS YOK
TFF BEŞİKTAŞ HAKKINDA NE SÖYLEDİ
AVOKADO DEYİP GEÇME FAYDASI SAYMAKLA BİTMİYOR
PARAMPARÇA YENİ SEZON DA YİNE ŞAŞIRTTI
KIRGIN ÇİÇEKLER REKOR KIRMAYA DEVAM EDİYOR
EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ