TRY Mühendislik Geçici Kenar Koruma Sistemleri
TRY Mühendislik Geçici Kenar Koruma Sistemleri

29 Ekim 2021 - 13:35:59

Çıktı Al

Yorum (0)

Güvenlik sistemlerinin kapsamı hayli geniş. Özellikle yüksekten çalışma durumlarında, can ve mal güvenliğini sağlamak için alınabilecek önlemler giderek çeşitleniyor. İş sağlığı ve güvenliğine verilen önemin artması ve teknolojinin hızlı şekilde gelişiminin birleşmesi sonucunda yüksek çalışma alanlarında güvenlik önlemi almayı sağlayacak birçok ekipman mevcut. Yüksek yapılarda düşme önleyici, yerleşim birimlerinde ise yaya güvenliğini sağlamaya yönelik olarak geliştirilen geçici kenar koruma sistemleri, iş güvenliğinin önemli bir parçasını oluşturuyor. Yeni nesil iş güvenliği olgusunun bir getirisi olan sistemin inşaatlarda kullanılması zorunludur. Şantiye alanlarında balkonlar, dış cephe ve merdiven kenarları ile döşeme boşluklarında kullanılabilir yapıda olmasından dolayı da çok tercih edilmektedir.
 
Geçici Kenar Koruma Sistemleri Neden Kullanılır?
 
Geçici kenar koruma sistemleri en öncelikli olarak İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarına uygun yapıdadır. İş güvenliği denetimlerinden garantili şekilde geçer. Bunun yanında oldukça ekonomik ve geri dönüştürülebilir özelliktedir. Hizmet bitiminde sökülüp, sonrasında farklı alanlarda tekrar kullanılabilir niteliktedir. TSE standartlarına uygun şekilde imalatı yapılan sistem, güvenli çalışma ortamı oluşturma konusunda en iyi projelerden biridir. İnşaat alanları, yoğun çalışma ortamı olmasından dolayı başlı başına riskli alanlardır. Bu alanlarda her şeyden önce güvenlik önlemleri alınmalı, sonrasında çalışmalara başlanmalıdır. Geçici kenar koruma sistemleri, her türlü projede çalışma kalitesini yükseltmek ve güvenlik ihtiyacına en uygun çözümü üretmek için geliştirilmiştir.
 
Güvenlik İhtiyacının Ekonomik Çözümü
 
Yeni nesil güvenlik yaklaşımına sonuna kadar hakim olan firmamız, inşaat alanlarında kullanılması zorunlu olan geçici kenar koruma sistemlerini yasal yönetmeliklere uygun şekilde yapmaktadır. Danışmanlık, imalat, satış ve satış sonrası hizmet desteğiyle en kaliteli geçici kenar koruma sistemini bizden temin edebilirsiniz. Yeniliğe son derece açık şekilde yaptığımız çalışmaların bir sonucu olarak güvenli çalışma ihtiyacı olan her yere, en uygun kenar koruma sistemiyle cevap veriyoruz. Kiralama ve satış temelli hizmet konusunda, kurulum ve nakliye desteği de tarafımızca sağlanmaktadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en uygun geçici kenar koruma sistemi, kaliteli ürün, nakliye ve hızlı montaj desteğiyle sağladığı avantajı ikiye katlamaktadır.
 
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Dudullu Evden Eve Nakliyat Konusunda  Memnuniyet Oranı Arttı
Dudullu Evden Eve Nakliyat Konusunda Memnuniyet Oranı Arttı
15.01.2021
Yenibosna bombacıları İstanbul'a getirildi.
İstanbul Yenibosna'daki bombalı saldırıyı düzenlediği iddiasıyla aranan ve Aksaray'da yakalanan PKK'lı terörist ile beraberindeki 2 kişi, İstanbul'a getirildi.
07.10.2016
Kargo Takip - Kargo Sorgulama | Kargonerede.com
Kargo Takip - Kargo Sorgulama | Kargonerede.com
24.03.2022
O Savcı Ceza Evinde Ölü Bulundu
15 Temmuz darbe girişimin peşinden yapılan soruşturma kapsamında FET֒den tutuklanan Cumhuriyet Savcısı 47 yaşında Seyfettin Yiğit, cezaevi tuvaletinde iple asılmış olarak görüldü.
16.09.2016
AHMET YAPAR EĞİTİMLERE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
AHMET YAPAR EĞİTMELERE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
29.04.2022
Açıklama Az Önce Geldi Tüm Türkiye İçin Hayati Uyarı
Marmara Denizi ve İstanbul'da etkisini gösteren şiddetli lodos sebebiyle İDO'nun tüm iç hat seferleri ve saat 07.10'da Bostancı-Kartal-Yalova ile 07.45'te Bandırma-Yeni kapı-Bostancı deniz otobüsü seferleri iptal edilmiştir.
20.09.2016
09 KASıM 2016 TARIHI ŞANS TOPU ÇEKILIş SONUCU!
HANDE YENER ESTETIK OPERASYON YAPTıRDı
TOPLAM 872 BIN METREKARE ARSA SATışA çıKARıLDı
VICDANSıZ BIR ANNE BEBEğINI ÇöPE ATTı!
İşTE DEFNE SAMYELI'NIN SARışıN HALI
KOCAELI, ANKARA VE BURSA'DA FETÖ/PDY OPERASYONU
RONALDO ÇOşTU
5. SıNıFTA ARTıK DERS YOK
TFF BEşIKTAş HAKKıNDA NE SöYLEDI
AVOKADO DEYIP GEçME FAYDASı SAYMAKLA BITMIYOR
PARAMPARçA YENI SEZON DA YINE ŞAşıRTTı
KıRGıN ÇIçEKLER REKOR KıRMAYA DEVAM EDIYOR
GAZETE MANŞETLERİ