Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Fiyatları
Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Fiyatları

04 Aralik 2020 - 15:11:30

Çıktı Al

Yorum (0)

 

 

Erektil disfonksiyon için oral ilaçlar işe yaramazsa, bir mutluluk çubuğu yerleştirmek için ameliyat da bir seçenektir. Mutluluk çubuğu fiyatları protezlerin tiplerine ve ameliyat prosedürlerine göre değişiklik göstermektedir. Penis protezi, penis içerisine implante edilerek hastanın normal hissini korurken cinsel ilişkiye girmesini sağlayan silikon bir cihazdır. Ameliyat genellikle ayakta tedavi prosedürü olarak veya hastalar için sadece hafif bir rahatsızlığın eşlik ettiği bir geceleme ile yapılsa da ameliyat gerektirir.

3 Parçalı Penil Protez Nedir?

En çok üç parçalı şişirilebilir mutluluk çubuğu kullanılıyor. Cerrahi olarak yerleştirilen bu protez, bir skrotal pompa, şişirilebilir silindirler ve sıvıyı tutmak için küçük bir rezervuardan oluşur. Bir hasta ereksiyon olmak istediğinde, skrotal pompayı sıkarak protezi şişirir ve çok sert bir ereksiyon alır. Normal his kalır ve hastalar genellikle genç oldukları gibi ereksiyon olabildikleri için minnettar olurlar. Hasta artık ereksiyon olmak istemediğinde, pompa üzerindeki küçük bir düğmeye basabilir ve penis yeniden yumuşar. Mutluluk çubuğu fiyatları değerlendirildiğinde en yüksek fiyatlı olanlar bunlar olabilir. 

Yarı Sert Protez Olarak da Adlandırılan Esnetilebilir Penis Protezi Nedir?

Üç parçalı penis protezine bir alternatif, esnetilebilir bir penis protezidir. Esnetilebilir mutluluk çubuğu bir pompa veya rezervuar olmadan penise implante edilen iki yarı sert silindiri içerir. Hasta ereksiyon olmak istediğinde penisi yukarı doğru büker - hasta artık ereksiyon olmak istemediğinde penisini tekrar aşağı bükebilir. Tipik olarak ereksiyon, cinsel ilişki için yeterince serttir ve üç parçalı penil protez hissi gibi normal kalır. 

Esnetilebilir protezin avantajı, elleriyle sorun yaşayan hastalar için kullanımının çok kolay olması ve ameliyatın hızlı bir şekilde yapılabilmesidir. Esnetilebilir protezin dezavantajı(veya yarı sert protez olarak adlandırılan şey), ereksiyonun üç parçalı bir penis protezi kadar sert olmama eğiliminde olması ve dik olmadıklarında penisin tamamen yumuşak olmamasıdır. Mutluluk çubuğu fiyatları içerisinde en uygunu olarak görülür.

Şişirilebilir 2 Parçalı Protez Nedir?

Üç parçalı ve esnetilebilir protezlere üçüncü bir alternatif, iki parçalı şişirilebilir mutluluk çubuğu denilebilir. Rezervuar yoktur ve hastanın sadece ereksiyon olmak istediğinde sıvıyı penis silindirlerine aktaran bir skrotal pompası vardır. Bu, bazı hastalar için bir seçenektir ve üç parçalı penil protezin yanı sıra esnek protezin faydalarını birleştirir, aynı zamanda her ikisinin de dezavantajlarından bazılarını birleştirir. Hasta, iki parçalı protez ile üç parçalı protezde olduğu kadar sert bir ereksiyona sahip olmayacak ve ereksiyonları bittiğinde tamamen yumuşak olmayacaktır.

Ameliyat genellikle çok güvenli kabul edilse de riskler vardır. Hastalar kesi yerinde biraz rahatsızlık ve morarma olabilir. Cihaz arızalanabilir veya bozulabilir ancak genellikle 10 ila 15 yıl sürer. En büyük risklerden biri, penis protezinin aşınması veya enfeksiyon kapması olasılığıdır. Bu risk% 5'ten az. Bu süre içerisinde cihazlarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Doktorunuzun size verdiği talimatlar içerisinde kullanmanızda ve enfeksiyon riskini önlemenizde fayda vardır. Her şeyden önce mutluluk çubuğu fiyatları araştırılmalıdır.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Stres En Çok Cildi Etkiliyor
Yoğun duygusal stresin kızarıklık, egzama, terleme, saç dökülmesi, akne, sedef, vitiligo gibi cilt rahatsızlıklarına neden olabileceğini söyledi.
22.08.2016
İçerisinde 960’dan Fazla Zengin Polen Türü Olan Doğal Bal Çeşidi
İçerisinde 960’dan Fazla Zengin Polen Türü Olan Doğal Bal Çeşidi
11.01.2021
Dentofficial Diş Kliniği: Estetik Gülüşlerin ve Sağlıklı Dişlerin Adresi
Dentofficial Diş Kliniği: Estetik Gülüşlerin ve Sağlıklı Dişlerin Adresi
26.07.2023
Bayram Sonrası Beslenmemize Nasıl Dikkat Edilmeli
Bayram bitince vücudu ve sindirim sistemi dinlenmesi için ne yapmamız gerekiyor?
15.09.2016
Aile Hekimlerine Müjdeli Haber Geldi!
Aile hekimleri nöbete gitmedikleri için aldıkları ceza puanları sözleşmenin feshinde etkili olmayacak, hesaplamaya alınmayacak.
17.11.2016
Protez Saç Ne Kadar Süre Kullanılabilir?
Protez Saç Ne Kadar Süre Kullanılabilir?
18.11.2018
09 KASıM 2016 TARIHI ŞANS TOPU ÇEKILIş SONUCU!
HANDE YENER ESTETIK OPERASYON YAPTıRDı
TOPLAM 872 BIN METREKARE ARSA SATışA çıKARıLDı
VICDANSıZ BIR ANNE BEBEğINI ÇöPE ATTı!
İşTE DEFNE SAMYELI'NIN SARışıN HALI
KOCAELI, ANKARA VE BURSA'DA FETÖ/PDY OPERASYONU
RONALDO ÇOşTU
5. SıNıFTA ARTıK DERS YOK
TFF BEşIKTAş HAKKıNDA NE SöYLEDI
AVOKADO DEYIP GEçME FAYDASı SAYMAKLA BITMIYOR
PARAMPARçA YENI SEZON DA YINE ŞAşıRTTı
KıRGıN ÇIçEKLER REKOR KıRMAYA DEVAM EDIYOR
GAZETE MANŞETLERİ