Bakırköy de Erotik ve Seks Shoplar
Bakırköy de Erotik ve Seks Shoplar
Anasayfa  >   ADS

27 Haziran 2018 - 16:56:05

Çıktı Al

Yorum (0)

Erotik shop mağazalarına genellikle büyük şehirlerin sosyo ekonomisi gelişmiş, kültürel olarak zengin bir yelpazeyi yakalamış semtlerinde rastlıyabiliriz.

Bu semtlere İstanbul’un en nezih ve güzide yeri olan Bakırköy örnek olarak gösterilebilir. Bakırköy hem eski bir semt olması hem de etrafındaki diğer semtler için gezilecek alışveriş yapılacak bir konumda olması nedeniyle erotik shop işletmecileri tarafından mağaza açılması uygun görülmüştür.

Bakırköy de birçok seks shop mağazası bulnmaktadır. Bunların arasında Türkiye’nin en sayılı ve saygın sex shop mağazası olan Serenk Erotik Sohp Mağazası da 2014 yılından beri hizmet vermektedir. Firma yetkilisi ile yaptığımız söyleyişi eğlenceli ama oldukça da düşündürücüydü.

Öncelikle ürünlerinin büyük bir kısmını Amerika, Almanya, Hollanda ve Çin gibi ülkelerden ithal ettiklerini belirttiler.

Erotik shop mağazalarının en büyük problemi internet üzerinde yapılan alışverişlerde yaşanan sorunlardır. Bu sorunların en başında verilen sipariş yerine farklı bir ürün veya içi boş kutuların müşterilere gitmesi.

Biz Serenk Sağlık Ürünleri olarak siz değerli müşterilerimize şunu öneriyoruz; sipariş vermeden önce mutlaka firmayı araştırınız. Firmanın bir erotik shop mağazası var mı , yok mu? Eğer bir mağazası yok ise mutlaka vereceğiniz siparişte bir sorun ile karşılaşabilirsiniz.

İkinci ve en büyük sorun ise şudur; bildiğiniz gibi bazı firmalardan üye olmadan alışveriş yapamıyorsunuz. Üyelikde de TC Kimlik numarası şart koşulmaktadır.Bunda ne gibi bir sorun var derseniz? Şöyle cevap verebilirz; tüm kişisel bilgileriniz ve aldığınız ürün ve ürünler istenildiği taktirde yetkili kurum ve kuruluşlara verilmektedir. Bu tür firmaların başında toplu pazar yerleri gelmektedir. Bu firmalarda yapılan alışverişlerin dataları süresiz olarak saklanmaktadır.

Oysaki Bakırköy de bulunan Serenk Erotik Shop Mağazamızda verilen siparişler gizli pakette müşteriye gönderilmek de olup, ayrıca müşteri ürünü teslim aldıktan hemen sonra tüm bilgileri imha edilmektedir.

Tabiki Bakırköy de sex shop mağazası işletmek o kadar sıkıcı değil keyifli yanları da var.

Müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu mağazaya gelip alışveriş yapmaktalar. Diğer kısmı ise internet üzerinde sipariş verenlerdir. Mağazamıza gelenlerin  çoğunluğu bayan müşterilerden oluşmaktadır.

Eğer sizin de yolunuz Bakırköy’e düşerse mutlaka mağazamıza bekler keyifli alışverişler dileriz.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
​KADINLARIN GÜNDELİK HAYATA YAPMASI GEREKEN EYLEMLER
​KADINLARIN GÜNDELİK HAYATA YAPMASI GEREKEN EYLEMLER
10.01.2018
Tanıtım Filmi Fiyatları Hangi Detaylara Göre Belirlenmektedir?
Tanıtım Filmi Fiyatları Hangi Detaylara Göre Belirlenmektedir?
05.02.2017
Beylikdüzünda Aşka Açılan Kapılar
Beylikdüzünda Aşka Açılan Kapılar
26.01.2019
Onların Hayatlarına Saygı Duyun
Onların Hayatlarına Saygı Duyun
24.06.2018
Duru Güzellikleri Olan İnci
Duru Güzellikleri Olan İnci
03.08.2017
Osmaniye Çiçekcilik Her Yerde
Osmaniye Çiçekcilik Her Yerde
16.01.2019
09 KASIM 2016 TARİHİ ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUCU!
HANDE YENER ESTETİK OPERASYON YAPTIRDI
TOPLAM 872 BİN METREKARE ARSA SATIŞA ÇIKARILDI
VİCDANSIZ BİR ANNE BEBEĞİNİ ÇÖPE ATTI!
İŞTE DEFNE SAMYELİ'NİN SARIŞIN HALİ
KOCAELİ, ANKARA VE BURSA'DA FETÖ/PDY OPERASYONU
RONALDO ÇOŞTU
5. SINIFTA ARTIK DERS YOK
TFF BEŞİKTAŞ HAKKINDA NE SÖYLEDİ
AVOKADO DEYİP GEÇME FAYDASI SAYMAKLA BİTMİYOR
PARAMPARÇA YENİ SEZON DA YİNE ŞAŞIRTTI
KIRGIN ÇİÇEKLER REKOR KIRMAYA DEVAM EDİYOR
GAZETE MANŞETLERİ